Kadra SPort EVO

O Nas
jaroslaw wichowski

Jarosław Wichowski

Sport towarzyszy mi od małego dziecka….marzyłem żeby zostać piłkarzem Reprezentacji Polski i grać w wielkich klubach. Nie udało się:) Pamiętam jak w mojej rodzinnej miejscowości Grabiszycach od malucha ganiałem za piłką, nosiłem ją pod pachą do szkoły i spałem z nią. Minęły lata i nie wiele się zmieniło.W sumie już z nią nie śpię ale mam ją ciągle w głowie i przede wszystkim w sercu. Moje życie to dalej pasja do sportu i to nie tylko do piłki nożnej ale przede wszystkim do ludzi z pasją….

W szkole pracuje od kilkunastu lat. Praca z ludźmi młodszymi i starszymi to coś co mnie nakręca każdego dnia. Kto mnie zna bliżej wie, że nie jestem w stanie robić czegokolwiek:))) na poł gwizdka. Może to nie jest zawsze dobra cecha ale wszystko musi być na 100%….Czasem brakuje doby bo tyle rzeczy by się chciało zrobić. Uwielbiam ludzi pełnych determinacji i uśmiechu w życiu….

Uwielbiam jak się rozwijają poprzez sport jak pokonują pewne bariery psychologiczne. Jak stają się bardziej pewni siebie i rozwijają się pod wieloma płaszczyznami. Sport uczy pokory jak mówi znane każdemu powiedzenie ale przede wszystkim uczy życia…..

Podróże i emocje sportowe związane z nimi to coś co daje mi przysłowiowego kopa do pracy. Niektórzy może tego nie zrozumieją, że człowiek marzy o tym żeby się znaleźć na danym meczu czy wydarzeniu sportowym wydając ostatnie pieniądze i nie śpiąc całą noc przed pracą. Wszystko po to żeby zobaczyć tą atmosferę i poczuć adrenalinę tak wielce pozytywną. Według pewnych badań emocje sportowe są na pierwszym miejscu jeżeli chodzi o emocje ludzkie jakie możemy przeżyć w życiu…Coś w tym musi być…Podróże otwierają oczy na świat. Chyba nic bardziej nie rozwija społecznie niż poznawanie ludzi i otaczającego nas świata. Mecz i zwiedzanie danego miasta i okolicy to coś co dla mnie jest spełnieniem marzeń z dzieciństwa.

Sport Evo to firma która niedawno powstała choć tak naprawdę powstawała od mojego urodzenia. Firma, która ma spełniać marzenia ludzi ale również nasze.

Evo to skrót od łacińskiego evolvere-rozwijać. Chcemy przy tym sami się rozwijać ale też innych:) Napisałem nasze marzenia:)

Benfica Lisbona - zwiedzanie stadionu
bartosz królikowski sport evo

Bartek Królikowski

Wraz ze swoim przyjacielem Bartkiem Królikowskim już od dłuższego czasu organizujemy obozy sportowe dla dzieci i młodzieży. Chcemy to kontynuować we współpracy z wieloma instytucjami. Bartek to tak samo jak ja osoba pełna pasji do sportu , podróży i do ludzi. Znamy się od dawna i jesteśmy jak rodzina.

Nasze campy piłkarskie zostaną rozbudowane o campy w innych dyscyplinach ale też obozy rekreacyjne i tematyczne. Pojawią się obozy dla dorosłych z dziećmi i samych dorosłych w wielu miejscach na świecie oraz typowe wakacje i wypoczynek:))) Pojawią się ciekawe oferty dla klubów sportowych i różnych organizacji nie tylko sportowych łącznie z wyjazdami zagranicznymi.

W planach mamy wspieranie rozwoju najlepszych sportowców z naszego regionu. Sportowcy Ci dostaną wsparcie w wielu zakresach. Chcemy zająć się dalszą organizacją turniejów dla sportowców ale również dla firm czy też różnych instytucji. Chcemy zająć się również organizacjami stażów zagranicznych w klubach sportowych z całego świata. Rozbudowana zostanie oferta dla szkół związana z wycieczkami i zielonymi szkołami.

Marzeniem naszym jest przygotowanie projektu związanego z dziećmi i dorosłymi niepełnosprawnymi oraz z różnymi dysfunkcjami.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Z naszą polityką prywatności możesz zapoznać się tutaj.